Loading...
لطفا منتظر بمانید . . .

راهنمای خرید

 

سفارش محصولات

بعد از ثبت نام در سایت و پس از انتخاب محصولات و افزودن آن‌ها به لیست خرید، اکنون نوبت به سفارش می‌رسد. برای سفارش محصولات باید وارد صفحه سفارش شوید.صفحه‌ی سفارش را از چندین روش می‌توانید باز کنید:

۱- فشردن دکمه سفارش در صفحه محصولات

 ۲- فشردن منوی سفارش در بالای صفحات

در صفحه سفارش اطلاعات مورد نیاز جهت ارسال محصولات را باید وارد نمایید. این اطلاعات شامل، مشخصات فردی، آدرس و تعیین محل سکونت، انتخاب نوع ارسال و نهایتا پرداخت هزینه سفارش می‌باشد.
شما با لاگین نمودن در سایت می توانید مشخصات فردی خود را یکبار وارد و در دفعات بعد از آن استفاده نمایید. در این‌صورت دیگر نیازی به وارد نمودن مجدد اطلاعات ارسال نخواهد بود.
همچنین شما با ثبت کاربری و لاگین نمودن می توانید از امکاناتی مانند لیست اقلام مورد علاقه، لیست خرید بعدی و یا مشاهده اقلام سفارش داده شده و لیست تراکنش ها نیز استفاده نمایید.

فیلم نحوه ثبت سفارش در سایت

 
 
پرداخت هزینه سفارش

پرداخت هزینه سفارش فروشگاه اینترنتی پژانو به 3 روش می تواند انجام شود:

 ۱- پرداخت آنلاین: پرداخت آنلاین بصورت اینترنتی و توسط کارتهای عضو شبکه شتاب بانکی انجام می‌شود. برای این منظور در هنگام پرداخت این گزینه را انتخاب و به درگاه پرداخت اینترنتی بانک منتقل شوید.

 2-پرداخت نقدی: این روش مختص ساکنین شهر تهران می‌باشد. با انتخاب این روش، هزینه توسط مامور تحویل در هنگام تحویل کالا اخذ می‌گردد.

3- پرداخت به صورت چک: در این روش پس از انتخاب کالاها مواردی که دارای قابلیت با پرداخت چک را دارد را میتوان به صورت چکی پرداخت کرد. برای این منظور باید عکس چک نوشتار شده را در پنل کاربری اضافه کرد.


ارسال سفارشات

سفارشات به دو طریق ارسال می گردد:

۱-ارسال با پیک موتوری: برای ساکنین شهر تهران سفارشات بوسیله پیک ارسال می‌گردد. و طبق جدول زیر محاسبه میگردد. 

 

2-ارسال به باربری برای همکاران در شهرستان: توجه داشته باشید که این هزینه از درب انبار تا باربری می باشد و هزینه باربری تا شهرستان شما به عهده خریدار می باشد.